News

 • «East West Mentor UA» розширює кордони бізнес-співпраці до Італії, Хорватії, Словенії та Сербії

  19April

  «East West Mentor UA» розширює кордони бізнес-співпраці до Італії, Хорватії, Словенії та Сербії


  Для ведення успішного бізнесу дуже важливо мати надійних бізнес-партнерів у різних країнах світу, які окрім бізнес-консалтингу мають дипломатичну підтримку та можуть лобіювати будь-які бізнес-питання керівництву держави різних країн.

  Саме тому з ініціативи власників україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Золтана Хорвата та Ганни Крисюк відбулась зустріч на базі Торгово-промислової палати України з директором  італійсько-української компанії B2Ukraine Олегом Бересневим та дирекцією ТОВ «Торговий дім «Alpe Adria». 

  «Ми зацікавлені у розширенні бізнес-зв’язків та контактів у різних країнах світу для тісної взаємодії та співпраці, а також задля лобіювання бізнес-інтересів наших клієнтів. Тому найближчим часом плануємо тісно співпрацювати з даними компаніями за суттєвої підтримки та взаємодії Президента ТПП України Геннадія Чижикова, Почесного консула України в Італії Marco Toson та Почесного консула України у Руспубліці Хорватія Ivica Piric», - поділився Золтан Хорват.

Back to top