News

 • V НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ

  29November

  V НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ


  Директор "Асоціації імпортерів"  України Андрій Дорошин взяв участь у V НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИНОРОБНОМУ ФОРУМі.

  Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром» і медіа-група «Українська правда» у партнерстві з Посольством Франції в Україні вп’яте провели Національний виноробний форум.

  Цьогоріч Національний виноробний форум наповнено тематичними секціями, фаховими дискусіями, практичними семінарами та майстер-класами і дегустаціями.

  «Наша мета незмінна –  підтримка розвитку вітчизняної виноградно-виноробної галузі, сприяння виробникам у просуванні на внутрішній і зовнішній ринки, популяризація бренду «Українське вино»  у світі,  підвищення  культури споживання українського вина та підняття престижу професії  винороба», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

  У ході форуму ДУ «Офіс з просування експорту України» представив логотип національного бренду «Українське вино». Крім того, відбулось нагородження кращих зразків тихих, ігристих вин і коньяків України за результатами дегустації «закритим способом» Центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром».

  Учасники познайомились із проєктом «Винний Гід України» від компанії  Reikartz Hotel Group та виноробами, представленими на сторінках видання.

  Інформація:https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/v-tpp-ukrayini-vidbuvsia-v-natsionalnii-vinorobnii-forum

Back to top