News

 • V Форум нерухомості країн Східної Європи

  27November

  V Форум нерухомості країн Східної Європи


  26 листопада у Intercontinental Kiev відбулася зустріч ключових гравців ринку нерухомості та відзначення важливих ініціатив та досягненнь попередніх 12 місяців.V Форум нерухомості країн Східної Європи організований бізнес-асоціацією URE Club спільно з видавництвом Europaproperty.com відвідали директор компанії "East West Mentor" Ганна Крисюк та її заступник Вадим Парасочка.

  Цього року головна тема заходу – «Житлова нерухомість як драйвер зростання економіки регіону». Титульним партнером виступить міжнародна платформа пошуку житла Flatfy.

  "На що ми звертаємо увагу, коли вперше відвідуємо країну? Звісно на її зовнішній вигляд, на її архітектуру та нерухомість. Саме сюди потрібно залучати інвестиції і саме про це ми говорили сьогодні з провідними девелоперами, інвесторами та архітекторами на щорічному Форумі з нерухомості країн Східної Європи та Азії. Презентація курортного міста Батумі, виступ голови фонду держмайна України Санниченка Дмитра Володимировича щодо великої приватизації в Україні, дискусії з приводу юридичного супровіду обєктів нерухомості та робота з державними органами та органами місцевого самоврядування, показ робіт видатних архітекторів сучасності не залишили байдужими нікого. Дякуємо за чудову організацію Ольгу Соловей."-заступник директора компанії "East West Mentor"  Вадим Парасочка.

  В останні роки світовий обсяг інвестицій в житлову нерухомість був набагато вище, ніж в комерційну і індустріальну. В Україні, так само як в Грузії, Казахстані, Білорусі саме житлова нерухомість займає лідируючі позиції за кількістю введених в експлуатацію метрів житла, на відміну від об'єктів комерційного призначення. Глобальний тренд в повній мірі можна відчути не тільки в тому, що житлових об'єктів будується більше, але і в тому, що забудовники житла включають в проекти об'єкти соціальної інфраструктури: торгові центри, громадські будівлі, офісні площі і навіть готелі. Найбільшу увагу інвестори приділяють багатоквартирним комплексам, студентському житлу і будинкам престарілих. Разом з тим, частина інвесторів, охочих розподілити активи між різними класами нерухомості, переключаються на колівінгі і багатоквартирні комплекси. Вісім європейських ринків привернули в цей тип власності близько 27 млрд дол.

  Інформація:https://nv.ua/ukr/biz/markets/chetvertiy-shchorichniy-forum-z-neruhomosti-v-shidniy-yevropi-2508129.html

Back to top