News

 • Форум роль жінки в зоні ООС

  25November

  Форум роль жінки в зоні ООС


  Директор компанії "East West Mentor" виступила в якості спікера на форумі "РОЛЬ ЖІНКИ В ЗОНІ ООС" у Воновасі. 

  22 листопада 2019 року у м.Волноваха, Донецької області відбувся ІІІ всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні ООС».

  Проходив захід у Волноваському районному центрі культури та дозвілля.

  Форум консолідує жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці та обміну досвідом.

  Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні жінки, які досягли вагомих результатів у розвитку бізнесу та політики.

  Виступити спікером на форумі у секції №1: «Бізнес. Політика. Соціальна відповідальність. Міжнародна співпраця» запрошено Ганну Крисюк. П.Ганна є засновницею міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman, організатором щорічного форуму «BusinessWoman», генеральним директором Національного проекту «Книга рекордів України», директором україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA». Крім того, Ганна активно займається громадською та благодійною діяльністю. Нагороджена сертифікатом Посла миру IWPG. Не варто оминути увагою і координування міжнародних соціальних проектів: «Діти за мир у всьому світі», «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру» та ін.. І це далеко не всі досягнення запрошеної гості.

  «Для мене було великою честю поділитись власним досвідом з соціально активними жінками, які проживають у зоні ООС. Форум «Роль жінки у зоні ООС» є дуже важливим не тільки для жінок, але й для цілої держави. Я впевнена, що саме завдяки проведенню таких заходів, Україна зможе об’єднатися і протистояти будь-якому ворогу», – ділиться Ганна Крисюк.

  Секцiї форуму:

  1. «Бізнес. Політика. Соціальна відповідальність. Міжнародна співпраця».

  2. «Роль жінки у процесах миротворення».

  Організаторами форуму виступають громадська організація «Жіноча рада Донбасу» та міжнародний глянцевий журнал БізнесWoman.

Back to top