News

 • ДВОСТОРОННІЙ ДІЛОВИЙ ФОРУМ УКРАЇНА-КУБА

  23September

  ДВОСТОРОННІЙ ДІЛОВИЙ ФОРУМ УКРАЇНА-КУБА


  В приміщенні ТПП України відбувся двосторонній діловий форум Україна-Куба, організований спільно з Посольством Республіки Куба в Україні та Торгово-промисловою палатою Куби, у якому прийняв  участь заступник директора компанії "East West Mentor UA"  Вадим Парасочка.

  Програма заходу складалась з пленарної частини, в якій були висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-кубинського економічного співробітництва, розглядатимуться питання, що пов’язані з двостороннім співробітництвом у різних сферах, а також B2B зустрічі між компаніями. Делегація налічувала близько 50 кубинських компаній, зацікавлених у співпраці з Україною.

  В заході брали участь кубинські підприємці, що працюють в сферах медицини, сільського господарства, туризму, промисловості, металургії, гірничого видобування, науки та культури, телекомунікацій, виробники лікарського обладнання та фармацевтичні компанії, харчові компанії, виробники електроніки тощо.

  Також варто зазначити, що на Форумі були присутні представники Кубинської торгово-промислової палати, які  відповіли на питання щодо особливостей співробітництва з Республікою Куба.

  По закінченню ділової частини відбудеться культурний вечір "Кубинська ніч". На гостей чекатиме концерт кубинського віртуоза, талановитого гітариста Ахмеда Дікінсона Карденоса, презентація нової книги Андрія Мосієнка «Havana. Kings»… Ну і як же без рому?

Back to top