News

 • «Здоровий спосіб життя - це запорука успіху людини і нашої компанії «EAST WEST MENTOR UA»

  08September

  «Здоровий спосіб життя - це запорука успіху людини і нашої компанії «EAST WEST MENTOR UA»

  Тому з ініціативи керівника українського офісу «East West Mentor UA” Simon Balazs сьогодні наша компанія розпочала участь у футбольному турнірі представників бізнесу «Маракана Ліга2018/2019» і зіграла перший матч з командою «Біосфера» та здобула впевнену перемогли з рахунком 7:2

  Найбільше голів протягом гри забили: Шамиль Ильясов - 2 , Балаж Шимон 2 , Александр Глушенков 2 , Валентин Петренко 1 . ВІТАЄМО. ТАКОЖ вітаємо усіх наших хлопців, які грали матч і чекаємо приїзду на наступну гру нашого власника компанії #Zoltan_Horvath , який також дуже любить футбол і підтримує здоровий спосіб життя.
  Під час першої футбольної гри команду підтримували вболівальники за що всім кажемо дякую, а також турнір відвідала співвласниця компанії «East West Mentor UA» Аня Крисюк, яка подякувала хлопцям за перемогу у першій грі і компанії LEGEA Ukraine, за красиву формі і підтрмку у формуванні стильного та спортивного іміджу всіх працівників компанії. Наступного тижня нова гра і ми сподіваємось на нову перемогу нашої команди «East West Mentor” і розраховуємо друзі і партнери на вашу підтримку.
  Запрошуємо всіх на особистий перегляд турнірів , який щосуботи відбуватиметься в місті Київ на гідропарку.

Back to top